Shade

Agentka.cz Písek  Skladník

Skladník

01.05.2018

Pracovní agentura DP WORK s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Skladník v lokalitě Písek.

Agentura DP WORK s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Průmyslová 466
397 01 Písek
GEO: 49.303557, 14.154349
Úvazek třísměnný provoz
Plat 22 358 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
- práce ve skladu, manipulace s komponenty, hotovými výrobky, naskladnění/vyskladnění dle dokumentace do skladových pozic, práce s vysokozdvižným vozíkem, naložení/vyložení kamionu, zásobování jedntlivých linek materiálem - malým vláčkem
Nabízíme:
-pracovní smlouvu na HPP
- finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - hrubá měsíční mzda 22 358,- Kč (120,- Kč/hod. netto)
- dovolenou 25 dní
- příplatky za přesčasy 25-100%, příspěvek na stravu a ubytování
- možnost pracovního růstu, zvýhodněné telefonní tarify, bezdplatné založení a vedení bankovního účtu
- nástup možný ihned
Požadujeme:
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost
Kontakt: bezplatná linka tel. 800 310 013; tel. +420 739 486 012, email: dana.velkova@dpwork.cz.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 739 486 012
Dana Velková

ID nabídky:  294075648