Shade

Agentka.cz Praha  Junior expert DPS týmu

Junior expert DPS týmu

02.05.2018

Společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Junior expert DPS týmu v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Adresa pracoviště Bucharova 2641
158 00 Praha
GEO: 50.0546264, 14.3472963
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 29 600 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Aktivní

Další informace

Místo výkonu: Bucharova 2641, Praha 5
Kontaktní osoba: Kateřina Tesařová, e-mail: katerina.tesarova@dhl.com

UCHAZEČI NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: katerina.tesarova@dhl.com

Náplň práce: zajišťuje technickou podporu pro efektivní fungování týmu, analyzuje data a reportuje dle požadavku, zajišťuje vytváření databází a reportů, udržuje nástroje potřebné pro proces přezkoumání zásilek, podílí se na softwarovém testování, přípravě uživatelských příruček a školících dokumentů, přezkoumání procesů a na interních auditech apod.
Požadujeme: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu), vlemi dobrá znalost práce s počítačem - schopnost programování, částečně dovednosti ve vytváření databází, reportů s progamu MS Access, Excel, 400 Query, ODBC, SQL, VBA, MS Office aj., vhodné pro SŠ/VŠ
Výhody: stravenky, dovolená navíc, slevové programy aj.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

739 545 191
Kateřina Tesařová

ID nabídky:  295593216