Shade

Agentka.cz Bor  Hlídač, strážník, vrátný

Hlídač, strážník, vrátný

22.09.2017

Společnost Eva Hudlerová hledá nové zaměstnance na pozici Hlídač, strážník, vrátný v lokalitě Bor.

Zaměstnavatel Eva Hudlerová
Adresa pracoviště  20
348 02 Bor
GEO: 49.7139435, 12.7761545
Úvazek , dělené směny
Plat 15 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strážník průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: 1x Nová Hospoda 20, 348 02 Bor
Náplň práce: kontrola lidí, kontrola nákladky vozidel
požadavky: samostatnost, flexibilita, spolehlivost
vhodnější pro osoby zdravotně postižené
Způsob 1. kontaktu: telefonicky nebo emailem -
733 748 107, e-mail: hudler.secutity@email.cz

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 733 748 107
Hudler

ID nabídky:  296851456