Shade

Agentka.cz Praha  Zdravotní sestra pro perioperační péči

Zdravotní sestra pro perioperační péči

01.05.2018

Společnost Beauty Pro s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Zdravotní sestra pro perioperační péči v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Beauty Pro s.r.o.
Adresa pracoviště Hybernská 1009
110 00 Praha
GEO: 50.086989, 14.433801
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zdravotní sestra nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Vzdělání se zaměřením na Zdravotnictví
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC - základní dovednosti PC

Nástup nejdéle možný ihned. Cca po 6 měsících přesun pracovního místa na novou kliniku estetické dermatologie a plastické chirurgie Premier Clinic, kde bude v případě zájmu možnost přeřazení i na jinou prac. pozici (např. k operačním sálům, infuzím, dermatologovi atd.). Adresa kliniky: Jungmannova 15, Praha 1.

Co vás čeká:

- práce v centru Prahy (www.epilace-laserem.cz / www.mikrojehlickova-radiofrekvence.cz / www.odstraneni-tetovani-laserem.cz / www.laser-centrum-beautypro.cz / www.premier-clinic.cz - ještě není kompletně zprovozněno)
- obsluha přístrojů, na které bychom Vás zaškolili (různé druhy laserů, mikrojehličková radiofrekvence, kryolipolýza, multipolární radiofrekvence, laserová lipolýza, lymfodrenážní kalhoty atd.)
- péče o klienty, objednávání na termíny
- asistence lékařům u výkonů (až po 6 měsících) / provádění ošetření (estetická dermatologie, plastická chirurgie, preventivní medicína, infuze vitamínu C atd.)
- pomoc při zajištění chodu kliniky
- doplňkové služby

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  297095680