Shade

Agentka.cz Praha  Expedient

Expedient

21.12.2016

Společnost ALUPRESS DESIGN s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Expedient v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ALUPRESS DESIGN s.r.o.
Adresa pracoviště Náchodská 2479
193 00 Praha
GEO: 50.113644, 14.600912
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 29 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Řidičský průkaz

Místo výkonu práce:Náchodská 2479/63, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Kontaktní osoba: Petra Kuchařová, tel.: 777 277 067 - 10,00 - 18,00 hod.
Náplň práce: Skladník: nutné zklušenosti s VZV (nemusí mít průkaz) a ŘP sk.B (aktivní řidič organizace skladu, fyzické naskladňování,průběžná inventura,příprava zboží k expedici, výdej zboží.Montážník nábytku: montáže a rozvoz zboží, alternativně příprava zboží k expedici.Expedient: příprava a kompletace zboží k expedici.Může být ale i univerzální pracovník, podle schopností, pak využití

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 277 067
Petra Kuchařová

ID nabídky:  299350272

Další nabídky práce společnosti ALUPRESS DESIGN s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »