Agentka.cz Poděbrady  Mistr chemické výroby - leštírna skla a neutralizace

Mistr chemické výroby - leštírna skla a neutralizace

14.02.2018

Společnost Crystal BOHEMIA, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mistr chemické výroby - leštírna skla a neutralizace v lokalitě Poděbrady.

Zaměstnavatel Crystal BOHEMIA, a.s.
Adresa pracoviště Jiráskova 223
290 01 Poděbrady
GEO: 50.144244, 15.126717
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mistr průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mezi naše zaměstnance uvítáme nového kolegu/ kolegyni na pozici: Mistr chemického provozu - leštírna skla a neutralizace

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, máte vzdělání chemického směru a praxi v chemickém provozu?

Pak hledáme právě Vás!

Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu kvalitního vedoucího do oddělení leštění skla

Náplň práce:
- organizace a řízení operací na svěřeném úseku
dodržování požadované technologické kvality výroby
- zodpovědnost za výsledky svěřeného úseku
vedení, koordinování a motivování pracovního týmu

Požadavky:
- SŠ, VŠ chemické vzdělání - výhodou
- praxe v chemickém provozu - výhodou
- zkušenosti s vedením týmu pracovníků
- přirozená autorita, odolnost vůči stresu
inovativní myšlení
- flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
- Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a znalostí
- Zajímavou a různorodou práci
- Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, možnost ubytování apod.)
- Místo výkonu práce – Poděbrady
- Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty
- Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 325 602 215
Alena Malá

ID nabídky:  303220224