Shade

Agentka.cz Zlaté Hory  Programátor VB.NET

Programátor VB.NET

02.02.2018

Společnost Česko-slezská výrobní,  a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Programátor VB.NET v lokalitě Zlaté Hory.

Zaměstnavatel Česko-slezská výrobní,  a.s.
Adresa pracoviště Nerudova 438
793 76 Zlaté Hory
GEO: 50.2541365, 17.3919595
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

AKTUALIZACE 31.1.2018!!!
Popis pracovní pozice:
-vývoj a rozšiřování systémových desktop a web aplikací ve společnosti
-tvorba modulů a knihoven prvků pro tyto aplikace
-analýza, návrh a tvorba relací v databázovém prostředí MS SQL
-testování software
-tvorba reportů a tiskových sestav
-tvorba systémové dokumentace, nápovědy a školení uživatelů
Požadujeme:
-VŠ,VOŠ popř. SŠ vzdělání se zaměřením IT
-praxe na podobné pozici min., 2 roky
-zkušenosti s vývojovým prostředím MS Visual Studio
-dobré znalosti progr. jazyků VB.NET popř. C#
-dobrá znalost ASP.NET (CSS,HTML,JavaScript)
-velmi dobré analytické myšlení
-dobré znalosti MS Office (včetně VBA)
Nabízíme:
-příjemné pracovní prostředí
-odpovídající mzdové ohodnocení
-možnost zvyšování kvalifikace
-příspěvek na stravování

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 584 425 923
Šárka Jasanová

ID nabídky:  303270656