Agentka.cz Nošovice  Manažer oddělení kontroly kvality (zamk)

Manažer oddělení kontroly kvality (zamk)

01.05.2018

Společnost Mobis Automotive Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer oddělení kontroly kvality (zamk) v lokalitě Nošovice.

Zaměstnavatel Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Hyundai 171
739 51 Nošovice
GEO: 49.6576796, 18.4452978
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer průměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

A02 (ZamK)
Náplň práce:
" komunikace s dodavateli, zavedení systému zpětné vazby v rámci dodavatelského řetězce
" strukturované řešení problémů
" odpovědnost za vedení lidí
" definování a implementování vstupní inspekce
" analýza výkonnosti dodavatelů
" spolupráce na implementaci systémů řízení jakosti
" reporting vedení společnosti v ČR a v Koreji
" reklamace CKD dílů do Koreje
Požadujeme:
" VŠ vzdělání
" znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
" znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
" znalost práce na PC podmínkou
" samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
" orientace na dosažení cíle
" znalost systému SAP a SQP výhodou
Nabízíme:
" kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
" práci v profesionálním kolektivu
" špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů
" možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko)
" odborný a kariérní růst
" zaměstnanecké výhody
Nástup možný ihned.
Výše platu - podle dohody.
Kontakt e-mailem - viz výše

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  304450304