Shade

Agentka.cz Příchovice  Seřizovač - operátor

Seřizovač - operátor

01.05.2018

Společnost BB vytlačování plastů spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Seřizovač - operátor v lokalitě Příchovice.

Zaměstnavatel BB vytlačování plastů spol. s r.o.
Adresa pracoviště  273
334 01 Příchovice
GEO: 49.562676, 13.3434949
Úvazek třísměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor nadprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Místo výkonu Příchovice 273.
Náplň práce: příprava linky pro výrobu, nastavení stroje a výroba dle výrobního příkazu, kontrola výrobků, zkušenosti z jakékoliv výrobní firmy podmínkou
Nabízíme: stravenky, příplatky za odpolední a noční směny, prémie.
Telefonický kontakt v pracovní dny od 8 do 16 hod. nebo na uvedeném e-mailu.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 377 982 699
Krynycká

ID nabídky:  305791488

Další nabídky práce společnosti BB vytlačování plastů spol. s r.o.