Shade

Agentka.cz Trojanovice  Asistent/ka advokáta

Asistent/ka advokáta

03.06.2017

Společnost Mgr.Ing. Svatava Horáková hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka advokáta v lokalitě Trojanovice.

Zaměstnavatel Mgr.Ing. Svatava Horáková
Adresa pracoviště  600
744 01 Trojanovice
GEO: 49.5215919, 18.2376595
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 13 400 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

z:11.1.2016, a:5.3.2017 - REZ
VPM pro zaměstnaneckou kartu,

Náplň práce: asistent/ka advokáta, práce se spisy, zakládání spisů, vedení spisové dokumentace, jednání s klienty ze zahraničí dle pokynů advokáta, práce s cizojazyčnými texty, práce na PC, překlady, tlumočení, jednání s úřady (orgány státní správy a samosprávy), jednání se soudy, správa nemovitostí; Požadavky: znalost arabštiny, angličtiny a francouzštiny; pracoviště Trojanovice 600; kontakt emailem.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 602 540 012
Svatava Horáková

ID nabídky:  307815168

Další nabídky práce společnosti Mgr.Ing. Svatava Horáková

Další nabídky práce v lokalitě Trojanovice »