Agentka.cz Ostrava  Pekaři/ky, cukráři/ky a výrobci cukrovinek

Pekaři/ky, cukráři/ky a výrobci cukrovinek

23.12.2017

Společnost Husni Islami hledá nové zaměstnance na pozici Pekaři/ky, cukráři/ky a výrobci cukrovinek v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Husni Islami
Adresa pracoviště Škrétova 384
702 00 Ostrava
GEO: 49.8497283, 18.2778524
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 14 900 až 15 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

ZMK
Místo výkonu práce: Škrétova 384/2, Moravská Ostrava

Tel.: 773 453 510

Náplň práce:
Výroba domácí jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně a jejich expedice.
Výroba pizzy, tortil a pečiva.
Sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej.
Objednávky surovin pro výrobu balkánských specialit, skladování a expedice.

Požadujeme:
Znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně.
Dodržování hygienických standardů.
Znalost makedonštiny pro komunikaci s dodavateli a objednávání surovin..

PP na dobu neurčitou.

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky:

+420 773 453 510
Husni Islami

ID nabídky:  317645568