Shade

Agentka.cz Štětí  Procesní inženýr

Procesní inženýr

01.05.2018

Pracovní agentura Mondi Štětí a.s. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Procesní inženýr v lokalitě Štětí.

Agentura Mondi Štětí a.s.
Další nabídky této agentury »
Adresa Litoměřická 272
411 08 Štětí
GEO: 50.455794, 14.371302
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

POŽADUJEME:
aktivní přístup k práci, flexibilita
ochotu a schopnost učení se novým věcem
dobré komunikační a organizační schopnosti
znalost anglického jazyka výhodou
VŠ technického směru – výroba papíru, chemie, strojní
předchozí praxe na obdobné pozici vítána

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
řízení technologických procesů papírenského stroje
příprava a řízení technologických odstávek
spolupráce a příprava investičních projektů
plánování technického rozvoje linky
koordinace s údržbou linky
podílení se na přípravě rozpočtu a cílů
spoluodpovědnost za rozpočet a cíle linky
navrhování změn v technologii a standardech kvality
zodpovědnost za bezpečnost práce na lince, za plnění standardů společnosti a povinností vyplývající z legislativy

NABÍZÍME:
prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
možnost pro další osobní a profesní růst
propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

již byla obsazena."

ID nabídky:  318362880