Moment ...
Shade

Agentka.cz Olomouc  Servisní technik
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Servisní technik

06.05.2018

Společnost OPTIMA DAX s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní technik v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel OPTIMA DAX s.r.o.
Adresa pracoviště Lazecká 46
779 00 Olomouc
GEO: 49.6002979, 17.2511794
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)


Další informace

Pracoviště: Lazecká 46/3, Olomouc.

POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, velmi dobrá znalost HW, SW, min. roční praxi v opravách základních desek notebooků a ostatní elektroniky, dovednost odpájení a připájení SMD a BGA součástek, minimálně základy angličtiny (pro orientaci v manuálech a interní komunikaci), pečlivost, svědomitost, samostatnost, praktické zkušenosti s pájením, měřením, rework BGA, znalost polovodičových součástek a schopnost diagnostikovat závadu, orientace v technické dokumentaci a logické myšlení.

POPIS PRÁCE: Opravy notebooků - demontáž notebooku, diagnostika závady, nalezení vadných součástek na základní desce a jejich výměna. Znalost měření různými typy měřicích přístrojů. Dovednost odpájení a připájení SMD a BGA součástek. Dobrá znalost a čtení a orientace v elektronických schématech. Zpětná montáž a test notebooků po opravě. Všechny opravy je nutné provádět pečlivě a svědomitě.

NABÍZÍME: mzda 15.000,- až 40.000,- Kč/měsíc, dle výkonnosti, příjemné moderní prostředí, dynamický kolektiv, práci v jednosměnném provozu (pracovní doba: Po-Pá 9-12 a 13-18), benefity firmy.

Své životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte POUZE na e-mail: optima@optima.cz.
Zasláním svého životopisu do společnosti OPTIMA DAX, s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování, použití a uchování Vašich osobních dat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, byla dána přednost jiným uchazečům. Na prodejnu nechoďte, děkujeme za pochopení.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  319088896

Další nabídky práce společnosti OPTIMA DAX s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Olomouc »

Zdroj:  Úřad práce