Moment ...
Shade

Agentka.cz Stod  Operátor/ka výroby a montáže
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Operátor/ka výroby a montáže

24.05.2017

Pracovní agentura FUTURA AM s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Operátor/ka výroby a montáže v lokalitě Stod.

Agentura FUTURA AM s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Průmyslová 762
333 01 Stod
GEO: 49.644608, 13.16457
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 13 040 až 21 040 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné


Další informace

Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá šikovné ženy a muže do elektrotechnického průmyslu ve Stodě (MURR CZ s.r.o.). Jedná se o práci s drobnými elektronickými součástkami, jedná se o pájení, balení, sestavováni a kompletováni. Výhodou je praxe s obdobné pozici a vzděláni elektrotechnického zaměřeni. Výroba ve 2 směnném provozu (PO - PÁ). Požadujeme výpis z rejstříku trestů a dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem zejména u pracovníků ze zemí EU/EHS. Nabízíme práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, mzda - hodinová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Zdarma školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení. Zajištěné ubytování, doprava z Plzně a okolí, osobní ohodnocení, docházkový bonus a zálohy.
Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka - administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA). Možnost osobního setkaní v hlavni budově společnosti MURR CZ s.r.o. každý čtvrtek ve 14:15 hod. v kantýně, kde bude čekat zástupce společnosti FUTURA AM s.r.o. Dále je možné společnost kontaktovat telefonicky na číslech: 722 711 412, (PO - PÁ od 8:00 do 16:00) nebo na e-mailu: futuraam@futuraam.cz.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:


ID nabídky:  319373312

Další nabídky práce společnosti FUTURA AM s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Stod »

Zdroj:  Úřad práce