Shade

Agentka.cz Uničov  Zámečník - svářeč (provoz Uničov)

Zámečník - svářeč (provoz Uničov)

01.05.2018

Společnost UNEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Zámečník - svářeč (provoz Uničov) v lokalitě Uničov.

Zaměstnavatel UNEX a.s.
Adresa pracoviště  1032
783 91 Uničov
GEO: 49.766556, 17.121265
Úvazek třísměnný provoz
Plat 19 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Naše společnost patří mezi přední dodavatele odlitků, výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. U nás neexistuje pásová výroba, děláme kusové výrobky na zakázku, a proto Vám můžeme zaručit, že v naší společnosti vyrostete v experta ve svém oboru. Současně dokážeme ocenit, pokud již expertem jste.
V této chvíli hledáme pro posílení našeho týmu schopného kolegu/kolegyni na pozici "zámečník - svářeč".

Náplň práce:
- skládání ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace
- příprava ploch pro svařování
- svařování ocelových konstrukcí

Co po vás požadujeme:
- SOU, obor zámečník výhodou
- praxe v oboru zámečník výhodou (možnost rekvalifikace)
- znalost čtení výkresové dokumentace

Co od vás očekáváme:
- zodpovědnost a spolehlivost
- dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- dotované stravování v areálu společnosti
- výkonové bonusy
- další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 146 747
Zdeňka Buchtová

ID nabídky:  319511040