Shade

Agentka.cz Praha  Account Manager

Account Manager

01.05.2018

Společnost Affiliate Bonus s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Account Manager v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Affiliate Bonus s.r.o.
Adresa pracoviště Revoluční 724
110 00 Praha
GEO: 50.0903598, 14.4276919
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 38 529 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce:
Revoluční č.p. 724/7, Staré Město, 110 00 Praha 1

Pro významného klienta - společnost působící druhé desetiletí v oblasti financí hledáme vhodného kandidáta na pozici Account Manager.
Jedná se o pozici zaštiťující externí složku obchodních aktivit klienta, její pracovník zodpovídá za bezproblémový provozní a obchodně-procesní chod společnosti, plní své dlouhodobě zadané cíle a operativně řeší veškeré nově vzniklé skutečnosti.
V rámci uvedeného uplatnění se předpokládají časté služební cesty po i mimo území ČR, kandidát proto musí být časově flexibilní a je kladen důraz na odpovídající schopnosti.

Náplň práce:
- Péče o stávající obchodní aktivity, zázemí pro síť externích pracovníků-obchodníků.
- Úzká spolupráce s vedením společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Kontrola plnění obchodních plánů v jednotlivých strukturách a jejich support.
- Operativní aktivita v oblasti posílení a rozvoje obchodních aktivit klienta.

Nabízíme:
- Možnost realizovat se v rámci mladého a dynamicky se vyvíjejícího prostředí
- Osobní růst, podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- Možnost služebního automobilu i pro osobní účely
- Notebook, služební telefon
- Motivační platové ohodnocení, výše výdělku není shora omezena

Požadujeme:
- Vynikající obchodnické schopnosti, orientaci na výsledek a důslednost
- Anglický jazyk minimálně na úrovni A2
- Řidičský průkaz sk B - aktivní řidič
- Dynamickou a flexibilní osobnost
- Odolnost proti nárazovému stresu
- Vysokou schopnost operativity a samostatnost v řešení ad hoc situací
- Výpis z rejstříku trestů

Svá CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte prosím do 20.03.2016 18:00 na:
Dagmar@Ullmannova.com
Kandidáty vybrané do druhého kola budeme kontaktovat do 1.5.2016, kontakt neúspěšných kandidátů bohužel není technicky možný.

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky:

+420 775 683 224
Dagmar Ulmannová

ID nabídky:  319658496