Moment ...
Shade

Agentka.cz Prostějov  Shift manager (vedoucí směny) pro kfc prostějov
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Shift manager (vedoucí směny) pro kfc prostějov

01.05.2018

Společnost AmRest s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Shift manager (vedoucí směny) pro kfc prostějov v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel AmRest s.r.o.
Adresa pracoviště Konečná 4631
796 01 Prostějov
GEO: 49.4830779, 17.1255595
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)


Další informace

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email darina.orolinova@amrest.cz. Náplň práce: vedení směny, kontrola plnění standardů pro přípravu produktů - inventury, objednávky, fakturace, zabezpečení úklidu celé restaurace, vykrývání neobsazených směn, obsluha zákazníků a příprava pokrmů, kontrola nákladů pro svěřenou oblast, motivace týmu k lepším pracovním výkonům a udržení pozitivní atmosféry, dodržování pracovně právních náležitostí (např. přestávky v práci).
Požadavky:
schopnost vést a motivovat vlastní tým - zkušenost na obdobné pozici je podmínkou, orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci, samostatnost v rozhodování, ochotu pracovat ve směnném provozu, pozitivní energii a optimismus, odolnost vůči stresu a chuť patřit k nejlepším
Nabízíme:
práci v prostředí, kde dodržujeme "závazek k lidem", možnost rychlého profesního růstu, dalšího vzdělávání (interní a externí školení), zázemí zahraniční stabilní společnosti s možností získání praxe ve vedoucí pozici, motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace, podíl na profitu restaurace, flexibilitu v plánování směn, pestrou nabídku firemních akcí, smlouva na dobu NEURČITOU.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  320102400

Další nabídky práce společnosti AmRest s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Prostějov »

Zdroj:  Úřad práce