Shade

Agentka.cz Olomouc  Obsluha pásové dopravy (provoz Olomouc)

Obsluha pásové dopravy (provoz Olomouc)

03.11.2016

Společnost UNEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha pásové dopravy (provoz Olomouc) v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel UNEX a.s.
Adresa pracoviště Řepčínská 35
779 00 Olomouc
GEO: 49.607212, 17.23383
Úvazek třísměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
- udržování plynulého chodu pásové dopravy na slévárně: kontrola průchodnosti na přepravní trase, průběžný úklid pod pásy, odstraňování případných závalů
- seřizování veškerých zařízení týkající se pásové dopravy, jejich příprava před rozjezdovými směnami
- pravidelný reporting

Co po vás požadujeme
- SOU obor strojírenství
- praxe v oboru výhodou
- technická zdatnost

Co vám můžeme nabídnout
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- dotované stravování v areálu společnosti
- výkonové bonusy
- další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:

již byla obsazena."

ID nabídky:  320148736