Shade

Agentka.cz  Odborní pracovníci financování a úvěrování

Odborní pracovníci financování a úvěrování

27.05.2016

Společnost 2P Agency Trade s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Odborní pracovníci financování a úvěrování v lokalitě .

Zaměstnavatel 2P Agency Trade s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Ruština - Aktivní
Řidičský průkaz

Další informace

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní Beliavski Maxim Mgr., tel.: +420 608 808 732 , e-mail: 2pagencytrade@seznam.cz
Popis: specialista v oblasti financování a úvěrování.
Náplň práce: inovativní řešení, analýza a kontrola existujících financí a úvěrů, zaškolení nových pracovníků, refinancování, získání výhodných úvěrů, pomocné práce v účetnictví.
Požadavky: výborná znalost ruského jazyka - nejlépe rodilý mluvčí; praxe v oboru financování; vysokoškolské vzdělání zaměřeno na účetnictví a finance; orientace v problematice, umění a schopnost používat nové a nestandartní nástroje pro řešení složitých situací, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, dochvilnost, flexibilita, komunikativnost a snaha se učit novým věcem.
Zaměstnanecké výhody: telefon, internet, zaplacení MHD, půjčení auta.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 608 808 732
Maxim Beliavski

ID nabídky:  320259328