Agentka.cz Praha  Administrativní pracovník ve zdravotnictví

Administrativní pracovník ve zdravotnictví

01.05.2018

Společnost MedicalHelp Česká republika s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník ve zdravotnictví v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel MedicalHelp Česká republika s.r.o.
Adresa pracoviště Koněvova 651
130 00 Praha
GEO: 50.0873328, 14.4555767
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz

Další informace

Místo výkonu práce: Koněvova 22, Praha 3
Prvotní kontakt: email - info@medicalhelp.cz
Administrativní pracovník
Náplň práce: Administrativní práce v ordinaci praktického lékaře, vyřizování telefonátů, objednávka zákazníků, vyřizování emailů, korespondence, zadávání lékařských posudků do Medicus, plánování lékařských výjezdů. Asistence při PLS.
Požadavky - ÚŠV - obor zdravotnictví
ŘP - aktivní řidič
Znalost zdravotnické terminologie a práce s programem Medicus.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 967 803
Hana Našincová

ID nabídky:  320278272

Další nabídky práce společnosti MedicalHelp Česká republika s.r.o.