Shade

Agentka.cz Praha  Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

01.05.2018

Společnost Intelstav s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Stavbyvedoucí v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Intelstav s.r.o.
Adresa pracoviště Nepilova 903
190 00 Praha
GEO: 50.1108783, 14.4962491
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 37 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi stavbyvedoucí průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Řidičský průkaz

Místo práce: Nepilova 903/3, Praha 9. Kontakt: kira.benesova@intelstav.cz. ŘP skup. B.
Náplň práce:
Komplexní řízení stavebních zakázek a celková realizace projektů od podpisu smlouvy po předání stavby
Realizace staveb - stanovení technologického postupu, plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací
Zodpovědnost za kvalitu a bezpečnost provedených staveb (soulad s projektovou dokumentací, technologickými postupy, normami)
Finanční řízení stavebních zakázek včetně zodpovědnosti za hospodářský výsledek projektů
Vedení pracovníků na stavbě
Vedení dokumentace staveb
Spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investoři, provozovatelé sítí, kompetentní úřady…)

Požadujeme:
VŠ v oboru stavebnictví
Podmínkou jsou zkušenosti s realizací staveb
Zkušenosti s vedením lidí
Klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu
Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní talent
Velmi dobré organizační schopnosti
Dobrou znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD výhodou)
Aktivní ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: Dobré finanční ohodnocení odpovídající výsledkům
Umožníme Vám seberealizaci na velmi zodpovědné pozici - podpoříme Vaše samostatné rozhodování, iniciativní a kreativní přístup
Uplatníte Vaše schopnosti při řízení zajímavých stavebních projektů
Pružnou pracovní dobu
Po zaškolení firemní notebook
Mobilní telefon s neomezeným tarifem i k soukromým účelům

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  320604160