Shade

Agentka.cz Praha  Rozpočtář/ka - Přípravář/ka

Rozpočtář/ka - Přípravář/ka

01.05.2018

Společnost Intelstav s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Rozpočtář/ka - Přípravář/ka v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Intelstav s.r.o.
Adresa pracoviště Nepilova 903
190 00 Praha
GEO: 50.1108783, 14.4962491
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 23 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz

Místo práce: Nepilova 903/3, Praha 9. Kontakt: kira.benesova@intelstav.cz. ŘP skup. B.
Náplň práce:
Tvorba kalkulací a propočtů v programu Kros
Zpracování cenových nabídek
Kontrola předložených cenových nabídek subdodavatelů, včetně vyhodnocení
Provádění určených výběrových řízení včetně jednání s dodavateli
Kontrola projektové dokumentace a její kompletnosti
Zpracování výkazů výměr dle projektové dokumentace
Návrhy alternatívních technických řešení
Příprava na harmonogramu stavby

Požadujeme:
SŠ/VŠ stavební obor
Praxe výhodou
Orientace ve stavební a projektové dokumentaci
Uživatelská znalost programu MS Office
Uživatelská znalost programu AutoCad - výhodou
Uživatelská znalost rozpočtářských programů (ideálně KROS)
Aktivní ŘP sk. B
Schopnost týmové spolupráce
Samostatnost, pečlivost, důslednost
Časová flexibilita (ochota pracovat v akutních případech přesčas)

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  320619520