Shade

Agentka.cz Praha  Manažer pro prodej interiérových dvěří

Manažer pro prodej interiérových dvěří

27.05.2016

Společnost Interiérové dveře Brno s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer pro prodej interiérových dvěří v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Interiérové dveře Brno s.r.o.
Adresa pracoviště Blanická 1008
120 00 Praha
GEO: 50.077627, 14.439707
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: Blanická č.p. 1008/28, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Maršala Jiří, tel.: +420 724 984 116, e-mail: marsala@solo.cz
Náplň práce: vytváření cenových nabídek, práce na projektech, aktivní komunikace se zákazníky, péče o stávající zákazníky, práce s účetním programem POHODA.
Požadujeme: znalost ekonomiky (účetní program POHODA), technická znalost, výborný projev slovem i písemně, aktivní znalost a obratnost používání kancelářských aplikací (Word, Excel), odolnost vůči stresu, základy AJ, řidičský průkaz (sk. B)
Zaměstnanecké výhody: Prémie za hospodářské výsledky.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 984 116
Jiří Maršala

ID nabídky:  320743424