Agentka.cz Zvěřínek  Výroba, kontrola, opracování pryžových dílů

Výroba, kontrola, opracování pryžových dílů

27.05.2016

Pracovní agentura KUTIFEL s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Výroba, kontrola, opracování pryžových dílů v lokalitě Zvěřínek.

Agentura KUTIFEL s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Rudé armády 89
289 13 Zvěřínek
GEO: 50.1541697, 15.0011168
Úvazek , třísměnný provoz
Plat 14 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Náplň práce: kontrola a opracování pryžových dílů.
Požadujeme:dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost, rozhodnost, technicky zdatný.
Nabízíme: stravenky.
Pracovní místo je vhodné pro ženy, protože se provádí kontrola dílů pod lupou.
Kontaktovat osobně na adrese Rudé Armády 89, Zvěřínek - od 8.00 do 14.00 hod.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 725 851 479
Jitka Kutifelová

ID nabídky:  321139200