Agentka.cz  Lékař/ka pracovně lékařské péče - Rožnov pod Radhoštěm

Lékař/ka pracovně lékařské péče - Rožnov pod Radhoštěm

01.05.2018

Společnost MEDICONET s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Lékař/ka pracovně lékařské péče - Rožnov pod Radhoštěm v lokalitě .

Zaměstnavatel MEDICONET s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 450 Kč
Nabízený plat je pro profesi lékař podprůměrný
Vzdělání Doktorské (vědecká výchova)

Pro naši závodní ordinaci v Rožnově pod Radhoštěm hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Lékař/ka pracovně lékařské péče

Náplň práce:

• Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

• Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

• Spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme:

• VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství není podmínkou (možno i lékař v předatestační přípravě)

• Znalost práce s PC na uživatelské úrovni

• Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• Smluvní platové ohodnocení

• Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

• Zajímavou a zodpovědnou práci

• Týden dovolené navíc, stravenky, nadstandardní lékařskou péči

• Další firemní benefity

Rozsah prac. doby - 2 dny v týdnu (á 8 hod.), ideálně pondělí a úterý.

V případě Vašeho zájmu o pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz nebo volejte na tel.: 604 295 903.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 604 295 903
Klára Gottwaldová

ID nabídky:  321580544