Shade

Agentka.cz Liberec  Senior programátor

Senior programátor

28.05.2016

Společnost SOITRON CZ, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Senior programátor v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel SOITRON CZ, s.r.o.
Adresa pracoviště Generála Svobody 112
460 01 Liberec
GEO: 50.7823483, 15.0508186
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 40 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Náplň práce: analýza, testování, psaní kódů a účast na designu a architektuře řešení
Požadavky: znalost HTML5, Javascript, TypeScript, REST, . Net, ASP.Net, C#, SQL, Web API, WCF
Výhodou: 5 let praxe, znalost technologií na Advanced úrovni, zkušenost s Windows Server Administration, zkušenost s agilním způsobem programování, znalost Aj na pokročilé úrovni
Nabízíme:
- Samostatnou odpovědnou práci v mezinárodní společnosti s kvalitním finančním i odborným zázemím
- Možnost seberealizace
- Osobní i znalostní růst
- Vzdělávání formou školení a kurzů
- Příjemné pracovní prostředí v kreativním kolektivu
- Program zaměstnaneckých výhod
V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 794 937
Martin Gottfried

ID nabídky:  322104576