Shade

Agentka.cz  Zámečník/zámkař

Zámečník/zámkař

01.05.2018

Společnost Zámečnická pohotovost s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Zámečník/zámkař v lokalitě .

Zaměstnavatel Zámečnická pohotovost s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek dělené směny
Plat 13 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce/činnost společnosti:
Společnost Zámečnická pohotovost s.r.o. se zabývá otevíráním zabouchnutých a zamčených dveří, montážemi závor, mříží a rozvor, zavíračů dveřního kování, výměnou zámků lištových a dozických, cylindrických vložek, popř. návrhy generálních systémů, vyjmutí zlomeného klíče, přestavby a sjednocení vložek, opravy po vloupání, opravy dveřních součástí a poradenství v oblasti zabezpečení.

Očekáváme od Vás:
- základní škola s praxí v oboru zámečník/zámkař nebo SOU v oboru zámečník
- manuální zručnost, časová flexibilita, spolehlivost a fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz sk. B
- osobní automobil velkou výhodou
- znalost práce na PC výhodou/základní
- orientace v technické dokumentaci výhodou
- ochota pracovat i v noci

Nabízíme:
- benefity při realizaci vybraných zakázek
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na vykonané práci
- možnost zvyšování kvalifikace formou školení
- samostatnou i týmovou práci

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky: od 9:00 do 21:00
- e-mailem
- osobně

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  322226432