Shade

Agentka.cz Liberec  Obráběč kovů, programátor, seřizovač

Obráběč kovů, programátor, seřizovač

12.11.2016

Pracovní agentura GALL s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Obráběč kovů, programátor, seřizovač v lokalitě Liberec.

Agentura GALL s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Bánskobystrická 114
460 08 Liberec
GEO: 50.745866, 15.030903
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
- obsluha NC a CNC strojů (soustruhy, frézka, horizontální vyvrtávačky)
- samostatné seřizování strojů u zavedené výroby
- spolupráce s technology a seřizovačem při seřizování a zavádění nové výroby
- v souvislosti s výrobou samostatná práce dle technologických postupů, návodek, dle výkresové dokumentace, práce s měřidly
Požadujeme:
- vzdělání nebo dostatečná praxe v oboru
- znalost čtení výkresové dokumentace a výborná orientace v technické dokumentaci
- znalost programování CNC (ISO kód), obsluha řídicích systémů HEIDENHAIN, Sinumeric, Fagor - výhodou.
- znalost technologie strojního obrábění, praxe výhodou
- samostatnost, flexibilitu, kreativitu.
- vhodné i pro absolventy, praxe ve strojírenství výhodou
Nabízíme:
- možnost ubytování, stabilní zaměstnání, možnost profesního a osobního rozvoje
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak na dobu neurčitou

již byla obsazena."

ID nabídky:  323100160