Shade

Agentka.cz Jičín  Skladník/-ce, řidič/-ka vzv

Skladník/-ce, řidič/-ka vzv

28.06.2018

Společnost C.S.CARGO a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/-ce, řidič/-ka vzv v lokalitě Jičín.

Zaměstnavatel C.S.CARGO a.s.
Adresa pracoviště Hradecká 1116
506 01 Jičín
GEO: 50.433982, 15.373187
Úvazek třísměnný provoz
Plat 16 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Bez vzdělání

Další informace

SKLADNÍK/-CE, ŘIDIČ/-KA VZV - pracoviště Jičín.
Dne 10.7.2018 od 9:00 proběhne výběrové řízení v prostorách ÚP v Jičíně, zasedací místnost IPS
Doporučenky je možno projednat od PO-PÁ, od 8.00-14.00 hod na adrese Hradecká 816, Jičín (bývalý areál ČSAD).
V případě zájmu volejte v době od 7.00 - 15.00 hod na tel.: 800204080 p. Havelka nebo pište na e-mail: jindrich.havelka@cscargo.cz.

Pracovní náplň:
- příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů
- vykládka a nakládka zboží pomocí VZV
- vychystávání zboží
- 3 směnný provoz

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost
- aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zaškolení a odbornou pomoc
- možnost seberealizace a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- svoz do zaměstnání na všechny směny zajištěn
- odměny při pracovních výročích
- možnost přijetí bez praxe
- zajištění průkazu VZV
- stravenky, firemní benefity
- vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 800 204 080
Jindřich Havelka

ID nabídky:  323243264