Shade

Agentka.cz Olomouc  Provozní elektrikář (provoz Olomouc)

Provozní elektrikář (provoz Olomouc)

15.02.2020

Společnost UNEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní elektrikář (provoz Olomouc) v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel UNEX a.s.
Adresa pracoviště Řepčínská 35
779 00 Olomouc
GEO: 49.607212, 17.23383
Úvazek třísměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Náplň práce:
- zjišťování a odstraňování poruch přístrojů a zařízení
- vedení záznamů o údržbě, opravách a kontrolách
Co po vás požadujeme:
- SOU, obor elektro
- vyhláška 50/1978 Sb. § 5
- pozice vhodná i pro absolventy, praxe výhodou
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- ochotu pracovat ve třísměnném provoze
Co vám můžeme nabídnout:
- výkonové odměny
- kariérní růst
- obědy za 18-22 Kč v areálu společnosti
- další benefity

již byla obsazena."

ID nabídky:  323522816