Agentka.cz Uničov  Kontrolor jakosti ve strojírenství (provoz Uničov)

Kontrolor jakosti ve strojírenství (provoz Uničov)

01.05.2018

Společnost UNEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Kontrolor jakosti ve strojírenství (provoz Uničov) v lokalitě Uničov.

Zaměstnavatel UNEX a.s.
Adresa pracoviště  1032
783 91 Uničov
GEO: 49.766556, 17.121265
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi kontrolor průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.

Náplň práce:
- mezioperační kontrola na strojírenském provozu
- práce s délkovými měřidly, optickými přístroji, projektovou dokumentací
- vyplňování kontrolního plánu
- uvolňování výrobku k dalším operacím
- kontrola a dohled nad dodržováním technologického postupu

Co po vás požadujeme
- SOU - obor strojírenství
- praxe v oboru (strojírenství) výhodou
- znalost práce s PC
- znalost čtení výkresové dokumentace, měřidel (posuvné m., mikrometrická m., optická m.)

Co vám můžeme nabídnout
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- dotované stravování v areálu společnosti
- výkonové bonusy
- další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 724 146 747
Zdeňka Buchtová

ID nabídky:  323678464