Shade

Agentka.cz Louny  Konstruktér výpočtář (FEM)

Konstruktér výpočtář (FEM)

31.08.2016

Společnost Legios Loco a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér výpočtář (FEM) v lokalitě Louny.

Zaměstnavatel Legios Loco a. s.
Adresa pracoviště Husova 402
440 01 Louny
GEO: 50.360685, 13.81499
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
vývoj a konstrukce nových železničních vagónů, případně jejich přestaveb
příprava a zpracování návrhů konstrukcí technologických zařízení
zpracovánání pevnostních výpočtů analýzou FEM vypracování příslušné technické dokumentace a podkladů potřebných k homologaci výrobků
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, dopravní fakulta)
znalost technického kreslení (konstruování ve 2D, 3D SolidWorks)
znalost základů pevnostních analýz
časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt tel.: 606024722, e-mail: ales.zajic@legios.eu

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 601 390 612
Hana Krepčíková

ID nabídky:  323765504