Shade

Agentka.cz Mazelov  Švadlena, krejčí/ová

Švadlena, krejčí/ová

28.05.2016

Společnost Vladimír Dušek hledá nové zaměstnance na pozici Švadlena, krejčí/ová v lokalitě Mazelov.

Zaměstnavatel Vladimír Dušek
Adresa pracoviště  37
373 63 Mazelov
GEO: 49.1044824, 14.6191193
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 12 500 až 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi švadlena průměrný
Vzdělání Nižší střední

Další informace

PP plný nebo možnost zkráceného úvazku
Náplň práce: šití konfekčních oděvů z různých materiálů
Požadavky: znalost profese, flexibilita, vyučení v oboru nebo alespoň praxe 5 let, znalost NJ výhodou
Zam. výhody: příspěvek na dojíždění, zásluhové prémie
Kontakt možný telefonicky Po-Pá 8-18 hod.,e-mailem nebo osobněš po předchozí telefonické domluvě

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 605 250 601
Vladimír Dušek

ID nabídky:  323948288