Shade

Agentka.cz Mladá Boleslav  Testovací inženýři

Testovací inženýři

28.05.2016

Společnost in-tech Automotive Engineering s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Testovací inženýři v lokalitě Mladá Boleslav.

Zaměstnavatel in-tech Automotive Engineering s.r.o.
Adresa pracoviště Mladá Boleslav
GEO: 50.410745, 14.9028046
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace

Místo výkonu práce:
Ptácká 20, Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: emailem: katerina.beranova@in-tech-automotive.cz
Náplň práce: testování automobilové elektroniky na testovací platformě či na vozidlech nové generace, zajištění vývoje a testování různých systémů (infotainment, asistenční systémy) a komponentů vozidla, záznam, zpracování a analýza naměřených dat, vypracování reportů a protokolů, spolupráce a komunikace s interními i externími partnery projektu (ČJ+AJ/NJ), zodpovědnost za dodržení termínů.
Požadavky: ukončené studium elektrotechniky, autoelektroniky, informatiky apod., komunikativní znalost NJ/AJ, výhodou zkušenosti v oblasti automobilové elektroniky, dobré komunikační a organizační schopnosti, nadšení pro automobilový průmysl.
Zaměstnanecké výhody: podrobné zaškolení, sympatický mladý tým, zajímavé šance na postup, lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas, stravenky, odborná školení, teambuildingové akce, zdarma občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy.
Nástup dohodou.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

228880888
Kateřina Beranová

ID nabídky:  324116992