Moment ...
Shade

Agentka.cz Sušice  Střídač provozu prodejen pro oblast Horšovský Týn
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Střídač provozu prodejen pro oblast Horšovský Týn

01.05.2018

Společnost Západočeské konzumní družstvo Sušice hledá nové zaměstnance na pozici Střídač provozu prodejen pro oblast Horšovský Týn v lokalitě Sušice.

Zaměstnavatel Západočeské konzumní družstvo Sušice
Adresa pracoviště náměstí Svobody 135
342 01 Sušice
GEO: 49.2312024, 13.5204272
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)


Další informace

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení-měsíční plat 26.000Kč + prémiové ohodnocení dle ukazatelů. Příspěvky na stravování. Sezónní příplatky, nadstandardní příplatky, individuální ohodnocení. Jistotu stabilního zaměstnání u českého zaměstnavatele. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Zaučení a přípravu pro výkon funkce. Zázemí úspěšné české firmy, práci v blízkosti Vašeho domova, při problémové dopravě úhradu cestovních výloh, práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků, podrobné zaškolení na pracovní pozici, zajímavou různorodou práci, možnost práce i na zkrácený úvazek, po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost ovlivnění výsledků, prémie v závislosti na dosaženém výkonu , sezónní příplatky, příspěvek na stravování, odměny při životních a pracovních výročích dle kolektivní smlouvy, právní poradu při řešení sociálních, majetkoprávních a ostatních záležitostech, zapojení do Odborového svazu pracovníků obchodu.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, organizační a řídící schopnosti. Uživatelská znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem. Orientace na trh a zákazníka, dobrá komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, vlastní iniciativa. Zkušenost z obchodu vítaná. Řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat. Zaměstnavatel si může vyžádat výpis z rejstříku trestu.
Náplň práce: zastupování a vedení prodejen, zajištění provozu prodejen, účast na inventurách.
Strukturovaný životopis zasílejte na krizova@zkdsusice nebo na adresu Křížová Lucie, ZKD Sušice, nám.Svobody 135, 342 01 Sušice.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:


ID nabídky:  324723456

Další nabídky práce společnosti Západočeské konzumní družstvo Sušice

Další nabídky práce v lokalitě Sušice »

Zdroj:  Úřad práce