Agentka.cz Rychnov nad Kněžnou  Elektromechanik/čka - údržbář/ka

Elektromechanik/čka - údržbář/ka

28.09.2018

Společnost ANTOLIN LIBAN, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektromechanik/čka - údržbář/ka v lokalitě Rychnov nad Kněžnou.

Zaměstnavatel ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
Adresa pracoviště  130
516 01 Rychnov nad Kněžnou
GEO: 50.15757, 16.274075
Úvazek třísměnný provoz
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektromechanik průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:

• Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
• Výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků
• Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
• Preventivní údržba strojů a zařízení
• Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
• Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
• Spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách

Požadujeme:
• ÚSO v oboru elektro (slaboproud výhodou)
• Vyhláška 50, § 6 a vyšší
• Praxe v údržbě a opravách elektrických zařízení výhodou
• Dobrá orientace v technické dokumentaci

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 778 722 513
Veronika Ptáčková

ID nabídky:  325372672