Shade

Agentka.cz Praha  Samostatný kalkulant

Samostatný kalkulant

15.06.2016

Společnost VYDIS a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Samostatný kalkulant v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel VYDIS a.s.
Adresa pracoviště Štěrboholská 1404
102 00 Praha
GEO: 50.0641558, 14.5346915
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
•zpracování rozpočtů, oceňování staveb v oblasti TELCO, NN, VO,
•kalkulace nabídek,
•nákladové kalkulace staveb a ekonomika staveb,
•technologické postupy, KZP,
•příprava staveb, zakázek a soutěží,
•správa ceníkových a cenových databází,
•spolupráce s dodavateli

Požadujeme:
•SŠ vzdělání technického směru, obor elektro či stavebnictví,
•praxi v oboru elektro či stavebnictví, nejlépe na pozici kalkulant/rozpočtář nebo stavbyvedoucí/mistr,
•orientaci v projektové dokumentaci na výstavbu stavebních objektů elektro,
•znalost práce na PC (MS Office, Internet) – zejména výborná znalost Excelu,
•schopnost tvorby rozpočtů v oblasti výstavby telekomunikačních staveb, výstavby veřejného osvětlení, NN přípojek – výhodou,
•znalosti technických řešení a schopnost navržení technického řešení – výhodou,
•práci s ceníky M21, M22, M-46 (vydavatelství URS, RTS) – výhodou,
•základní znalosti v oblasti ekonomiky staveb – výhodou,
•znalost programu KROS, ASPE – výhodou,
•řidičský průkaz skupiny B – výhodou.

Nabízíme:
•zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací,
•zajímavou pracovní příležitost,
•odpovídající mzdové ohodnocení,
•zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, výkonnostní odměny, notebook, telefon k soukromému použití atd.).

Termín nástupu:
•ihned

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  325674240