Shade

Agentka.cz Bujanov  Provozní zámečník, údržbář

Provozní zámečník, údržbář

29.03.2018

Společnost Europe Jobs s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní zámečník, údržbář v lokalitě Bujanov.

Zaměstnavatel Europe Jobs s.r.o.
Adresa pracoviště  34
382 41 Bujanov
GEO: 48.654911, 14.453684
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 115 až 142 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ – KAPLICE

Nabízíme pracovní příležitost na pozici zámečníka - údržbáře na zámečnické dílně, praxe v oboru výhodou a ochota pracovat v jednosměnném provozu. Místo výkonu práce - Kaplice.
Nástup možný od 2.5.2018.

NÁPLŇ PRÁCE
• opravy a údržba strojního zařízení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
• zkušenosti v oboru výhodou - manuální zručnost
• spolehlivost, zodpovědný přístup k zadané práci
• vzdělání: SOU výhodou

CO VÁM NABÍZÍME
• platové ohodnocení 105,- Kč/hod. při nástupu + osobní ohodnocení,později se mzda zvedá, po zkušební době až 142,-kč/h.
• zajištění ubytování ZDARMA nebo příspěvek na dopravu
• možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
• dlouhodobá spolupráce ve společnosti působící na trhu již řadu let

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 604 704 917
Daniel Dušek

ID nabídky:  325799168