Agentka.cz Velemyšleves  Specialista kvality procesu výroby patního lanka

Specialista kvality procesu výroby patního lanka

01.05.2018

Společnost Kiswire Cord Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista kvality procesu výroby patního lanka v lokalitě Velemyšleves.

Zaměstnavatel Kiswire Cord Czech s.r.o.
Adresa pracoviště  65
438 01 Velemyšleves
GEO: 50.4026163, 13.5632125
Úvazek třísměnný provoz
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Náplň práce :
Vstupní kontrola, vzorkování surovin a dílů, reporting
Analýza chemického složení drátu po chemickém pokovení
Chemický rozbor pokovovacích a čistících lázní
Kontrola dodávek a testování reklamovaných dílů
Kontrola a testování výrobků, vypracování protokolů a reportování výsledků
Vypracování SPC a MSA
Příprava APQP vzorků a jejich měření, odpovědnost za registr vzorových dílů
Požadavky:
ŠS ideálně technického nebo chemického směru
Min 5 let praxe v chemické/metalurgické laboratoři
Min 5 let praxe ve výrobě patního lanka, popř. jiného chemicky pokovovaného drátu
13 plat, týden dovolené navíc
kontakt e-mailem:katerina.fiserova@kiswire.com

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 608 113 661
Kateřina Fišerová

ID nabídky:  327002880