Shade

Agentka.cz Ostrava  Regionální obchodní referent/ka

Regionální obchodní referent/ka

01.05.2018

Společnost Terra Group Investment, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Regionální obchodní referent/ka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Terra Group Investment, a.s.
Adresa pracoviště Ostrava
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Místo výkonu práce (adresa): Pavlovova 54, Ostrava-Zábřeh, 700 30
Kontakt: kariera.tgi@terragroup.cz

Terra Group Investment, a.s. Pobočka Ostrava
Společnost Terra Group, zabývající se energetickými aukcemi, vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Regionálního obchodního referenta

Koho hledáme:
" Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
" Praxi v oblasti energetiky výhodou
" Dobrou úroveň sociálních dovedností: přátelský přístup, schopnost týmové práce, reprezentativní vystupování
" Schopnost rychlé orientace ve firemních procesech
" Chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a hodnotit sám sebe
" Odolnost vůči stresu, ochota překonávat překážky
" Zájem reprezentovat hodnoty a značku naší společnosti
" Řidičský průkaz sk. B výhodou
" Maximální časovou flexibilitu

Co nabízíme:
" Rozsáhlé portfolio vlastních produktů a služeb
" Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém a příjemném kolektivu
" Veškerá administrativní podpora a zázemí vlastního Back Office
" Portfólio zákazníků ve svém regionu
" Přidělování zákazníků poptávajících naše služby
" Nadstandartní výdělky
" Zdokonalování svých obchodních zkušeností
" Kariérní růst

Pracovní náplň:
" Komunikace a péče o klíčové zákazníky v segmentu veřejné správy (obce, starostové, firmy)
" Prohlubování obchodních vztahů se současnými zákazníky ze skupiny domácností
" Doprodej služeb stávajícím a novým zákazníkům
" Akviziční činnost v rámci přidělených obchodních případů

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  327477504