Shade

Agentka.cz Zábřeh  Řidič MKD – přeprava automobilů

Řidič MKD – přeprava automobilů

16.06.2016

Společnost Autoslužby Danex CZ, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič MKD – přeprava automobilů v lokalitě Zábřeh.

Zaměstnavatel Autoslužby Danex CZ, s. r. o.
Adresa pracoviště Oborník 2050
789 01 Zábřeh
GEO: 49.878314, 16.872016
Úvazek , turnusové služby
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Pracovní náplň: přeprava automobilů mezi státy EU a po ČR. Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C, E, výpis z rejstříku trestů, kartu do digitálního tachografu, profesní průkaz řidiče, časovou flexibilitu, praxe v MKD. Nabízíme: Velmi dobré platové podmínky, zaučení, stabilní práce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  328067328

Další nabídky práce společnosti Autoslužby Danex CZ, s. r. o.

Další nabídky práce v lokalitě Zábřeh »