Shade

Agentka.cz Rychnov nad Kněžnou  Skladník, řidič VZV

Skladník, řidič VZV

24.02.2018

Společnost ANTOLIN LIBAN, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník, řidič VZV v lokalitě Rychnov nad Kněžnou.

Zaměstnavatel ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
Adresa pracoviště  130
516 01 Rychnov nad Kněžnou
GEO: 50.15757, 16.274075
Úvazek , třísměnný provoz
Plat 19 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
• Provádí nakládku i vykládku prázdných obalů včetně kontroly počtu obalů dle dodacího listu
• Kontroluje fyzický stav obalů, označení obalu včetně uvolnění do materiálu výroby
• Naváží materiál do výroby, zásobuje a doplňuje materiál na montážní pracoviště
• Vytřiďuje poškozené a špinavé obaly
• Nahlašuje škody vzniklé při manipulaci a transportu přímému nadřízenému
• Udržuje pořádek v přidělených prostorech
• Přichází s novými nápady na zlepšení pracovního procesu a prostředí, vyhledává úspory, aktivně se podílí na týmových pohovorech a workshopech.
• Pečuje řádně o příslušnou techniku, provádí předepsané úkoly (kontrolní mechanismy apod.) včetně náležitých záznamů a případné nedostatky, poruchy či abnormality bez prodlení hlásí svému nadřízenému, případně jinému odpovědnému pracovníkovi
• Provádí inventarizace zásob a výrobků dle požadavku a pokynů nadřízeného pracovníka
• Provádí případné systémové kroky (čtečka čárových kódů apod.) k zapříjmování materiálu, nebo jeho výdeje do spotřeby
• Třídí a uskladňuje prázdné obaly dle typu a dodavatele

Požadujeme:
• Ochotu učit se, schopnost týmové spolupráce, fyzickou zdatnost (manipulace s těžšími břemeny)
• Průkaz na řízení VZV nejsou podmínkou

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 778 539 652
Sabrina Kiesewetterová

ID nabídky:  328303360