Agentka.cz Olomouc  Řidič silničních motorových nákladních vozidel

Řidič silničních motorových nákladních vozidel

05.07.2016

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič silničních motorových nákladních vozidel v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel ČSAD LOGISTIK Ostrava, a.s.
Adresa pracoviště Rolsberská 638
779 00 Olomouc
GEO: 49.586577, 17.289978
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla, přeprava zboží
- vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče.
- ukládání a zajištění nákladu na vozidle.
- kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů.

Bližší specifikace:
- pravidelné trasy Po - Pá
- jízda po Německu
- první týden rozvoz po Mannheimu (Německo), druhý týden navážení návěsu z Mannheimu na Rozvadov a zpět

Požadavky:
- komunikativní znalost německého jazyka
- řidičský průkaz sk. C, E
- platný profesní průkaz
- digitální kartu
- psychologické vyšetření
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práci ve stabilní prosperující firmě
- pravidelnou výplatu
- moderní vozový park
- atraktivní benefity

Pracovní poměr na dobu určitou. Mzda: 25.000,- Kč + diety.
První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky od 8:00 - 16:00 hod.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 585 108 105
Ivana Tušlová

ID nabídky:  330988032