Shade

Agentka.cz Zlín  Kurátor (správce) galerie odborný (24342)

Kurátor (správce) galerie odborný (24342)

30.04.2009

Společnost Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Kurátor (správce) galerie odborný (24342) v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, příspěvková organizace
Adresa pracoviště nám. T. G. Masaryka 2570
760 01 Zlín
GEO: 49.2191161, 17.6658256
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 14 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Kurátor / kurátorka
Druh práce: Hledáme samostatného prakticky zaměřeného pracovníka na pozici
kurátora / kurátorky – výstaváře/výstavářsky s možností různorodé
a samostatné práce.
Náplň práce: · Produkce výstav
· Psaní odborných textů
· Práce s médii
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Platová třída: 11. třída dle přílohy č. 1 k nařízení vl. č. 564/06 Sb. v platném znění
(naříz. vl. č. 74/2009 Sb. s účinností od 1.4.2009)
Místo výkonu práce: Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Požadavky pro vznik
pracovního poměru:
· VŠ vzdělání (magisterský stupeň) v oboru dějiny umění nebo v
příbuzném oboru
· Zájem o umění 20. století a současné výtvarné umění
· Dovednost psaní odborného textu
· Schopnost komunikovat s médii a veřejností
· Aktivní znalost angličtiny
· Zkušenosti s přípravou výstav a výstavním provozem vítány
Písemné přihlášky doplněné:
- životopisem o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech,
- originálem výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce,
- ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
zasílejte nejpozději do 29. 5. 2009 na adresu:
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Dům umění
Nám. TGM 2570
762 27 Zlín

již byla obsazena."

ID nabídky:  33240576

Další nabídky práce společnosti Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, příspěvková organizace