Shade

Agentka.cz Nový Jičín  Skladník/ce

Skladník/ce

25.02.2018

Společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/ce v lokalitě Nový Jičín.

Zaměstnavatel DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Adresa pracoviště Hřbitovní 2203
741 01 Nový Jičín
GEO: 49.6034565, 18.0385898
Úvazek , třísměnný provoz
Plat 21 500 až 21 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Osobní kontakt pouze v Po a St v 10:00 hod.
Kontakt: eva.sznapkova@dhl.com; tel: 725 237 975.

NABÍZÍME VÁM:
* celoroční jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
mzda 19.000,- Kč/měsíc
* stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,-Kč/odpracovaný den
* 25 dnů dovolené, další dny při pacovním výročí a 3 dny placeného volna v případě nemoci
* práci v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou
* příspěvek na penzijní pojištění a řadu dalších atraktivních výhod (pitný režim v podobě osobních balíčků, dotovaná Multisportkarta, slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.)

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, práce na 3 směny.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
* praxe ve skladu je výhodou (není podmínkou)
* průkaz na VZV (v případě potřeby zajistíme školení)
* dobrý zdravotní stav
* čistý trestní rejstřík
* ochotu pracovat na směny (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností)

Možnost nástupu dle dohody.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 725 237 975
Eva Sznapková

ID nabídky:  332787456