Shade

Agentka.cz Hulín  Operátor CNC gravírovacího stroje

Operátor CNC gravírovacího stroje

01.05.2018

Pracovní agentura KM konsult s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Operátor CNC gravírovacího stroje v lokalitě Hulín.

Agentura KM konsult s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Kroměřížská 134
768 24 Hulín
GEO: 49.31573, 17.455436
Úvazek třísměnný provoz
Plat 19 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Angličtina - Pasivní

Další informace

pracoviště Hulín
- Náplň práce: operátor 4 osého gravírovacího stroje, možnost profesního růstu a postupného přechodu na technologie 5-osého obrábění popř. přechod na nižší managerské pozice, práce pro automotive
- Požadujeme: vzdělání nižší střední odborné, schopnost čtení výkresové dokumentace, AJ jazyk - schopnost čtení a porozumění základní gramatice
- Nabízíme: možnosti profesního růstu, postupné školení na více technologiích včetně programování v CAM programech
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  333296640