Shade

Agentka.cz České Budějovice  Projektový manažer/ka

Projektový manažer/ka

03.08.2016

Společnost Gemini PharmChem České Budějovice a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový manažer/ka v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Gemini PharmChem České Budějovice a.s.
Adresa pracoviště Lipová 1789
370 05 České Budějovice
GEO: 48.9776769, 14.4554761
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Nově vzniklá mezinárodní skupina zabývající se výzkumem a vývojem onkologických a imunomodulačních farmaceutických přípravků hledá pracovníka na pozici Projektový manažer.
Náplň práce: samostatné řízení realizace projektu a práce projektových týmů; návrhy a schvalování technických a organizačních řešení potřebných k dosažení potřebného progresu při realizaci projektu; vedení technicko-organizačních jednání spojených s realizací projektu; příprava a vedení sumárního pracovního deníku o průběhu realizace projektu
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy; aktivní znalost slovem i písmem anglického, ruského, německého, ukrajinského jazyka podmínkou (min. B2); znalost MS Office, MS Project - výhodou; ŘP"B"; znalost farmaceutické technologie; technickou zdatnost; ochotu cestovat (i mimo EU); zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení; výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti
Nabízíme: jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  334352384