Shade

Agentka.cz Hranice  Řidič vysokozdvižného vozíku

Řidič vysokozdvižného vozíku

24.01.2018

Společnost DAS Czech Republic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič vysokozdvižného vozíku v lokalitě Hranice.

Zaměstnavatel DAS Czech Republic s.r.o.
Adresa pracoviště Olomoucká 306
753 01 Hranice
GEO: 49.533059, 17.745163
Úvazek , třísměnný provoz
Plat 115 až 120 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

DAS Czech Republic s.r.o. zabývající se výrobou autosedaček pro přední evropské výrobce aut hledá zaměstnance na pozici Řidič VZV/skladník:

NÁPLŇ PRÁCE:
- vyskladňování a naskladňováni materiálu
- manipulace s VZV vozíkem
- vykládka a nakládka kamionů
- obsluha provozu, spolupráce na interní logistice

POŽADAVKY:
- řidičský průkaz VZV a praxe s řízením VZV
- ochota práce ve směnném provozu

NABÍZÍME:
- Nástup možný ihned
- Stravenky
- Možnost dalšího vzdělávání
- Měsíční bonusy 1500 Kč

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 725 607 831
Pavla Mlnaříková

ID nabídky:  335012864