Agentka.cz Pelhřimov  Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek (Mísič)

01.05.2018

Společnost ADÉLKA a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek v lokalitě Pelhřimov.

Zaměstnavatel ADÉLKA a.s.
Adresa pracoviště U Pekárny 849
393 01 Pelhřimov
GEO: 49.421463, 15.224821
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 22 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: výroba voňavého pečiva, obsluha strojů, práce s tradičními recepturami, kontrola kvality surovin, práce ve směnném provozu.

Požadujeme: pozitivní přístup k práci, vztah k potravinám, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost.
Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní práce u silné rodinné firmy, podpora v odbornosti, možnost kariérního růstu, slušné a férové jednání, široká škála firemních benefitů, zaměstnanecký klub Moje Adélka

Místo výkonu práce: U Pekárny č.p. 849, 393 01 Pelhřimov

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM !

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 773 788 834
Jan Heřmánek

ID nabídky:  336032000