Agentka.cz  Technik GPS - sledování, autotronik, elektromechanik, autoelektrikář

Technik GPS - sledování, autotronik, elektromechanik, autoelektrikář

01.05.2018

Společnost SPED-IT s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik GPS - sledování, autotronik, elektromechanik, autoelektrikář v lokalitě .

Zaměstnavatel SPED-IT s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektromechanik průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce: hl.m Praha
Kontakt: Polák Jan, e-mail: sped-it@sped-it.cz
Co vás čeká
Práce v mladém kolektivu. Provádíme instalace, servis mobilních jednotek a externích hladinoměrů do osobních, nákladních vozidel, stavební a zemědělské techniky, lodí a kolejových vozidel. Práce probíhá zpravidla u zákazníka. Jezdíme servisními vozidly Fiat Ducato, v okruhu +/-100km v okolí Prahy. Občasná práce o víkendu.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Požadujeme znalost a dovednost práce s elektronikou, pájení, manuální zručnost, znalost práce na PC (servisní SW), základy autoelektriky osobních a nákladních vozidel, el. schéhata řidičské oprávnění sk. B, chuť pracovat.
Výhodou bude, pokud budete umět
Automechanik, řidičské oprávnění sk. C,
Co vám můžeme nabídnout
Silné zázemí prosperující společnosti, zaměstnanecké výhody, služební telefon, pravidelná mzda.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  337470976